OMNIJET HAKKINDA

HAVA ARACI ALIM SATIMINDA BAŞKA BİR ÇÖZÜM ORTAĞI ARAMANIZA GEREK YOK

Söz konusu hava aracı satışıysa, katmış olduğumuz değer ya da başka bir deyişle diğerlerinden farkımız, tüm süreç boyunca yanınızda olan ekibimiz ve sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesidir.

Uçağınızı satmaya karar verdiğiniz ilk andan satış gerçekleşip ödemeniz hesabınıza geçinceye kadar yanınızdayız.

OMNIJET müşterilere tüm uçak satış aşamaları boyunca doğru tavsiyeler vermeyi ve kişiye özel temsil sağlamayı kendine görev edinmiştir.

Hava aracı satışında, hedef müşterilere yönelik son teknolojileri kullanmaktayız. Uçağınızı en kısa sürede ve en önemlisi kıymetinde satmak konusunda yıllara dayanan tecrübemize güvenin…

Bir hava aracının satışı, karmaşık ve finansal açıdan riskli bir süreci ifade edebilir.

Ancak OMNIJET, 1963’ten beri, 56 yıllık bir tecrübeyle müşterilerini tüm satış aşamaları boyunca hassasiyetle korumaktadır.

AMAÇ: EN YÜKSEK FİYATA EN KISA SÜREDE SATIŞ

İyi bir fırsatın yanlış beklentiler ile kaçırılması ya da verilecek kötü bir karar, kuşkusuz size ciddi bir kayıp olarak geri dönecektir

Misyonumuz oldukça basit: Müşterilerimize uçaklarının satışı süresince kesintisiz destek sağlamak ve en kısa sürede gerçekleşmesi amaçlanan bu satıştan en yüksek kazancın sağlanmasına aracılık etmek.

56 yıllık tecrübeyle sizlere, yenilikçi pazar stratejileri ve dünya çağında geniş çaplı satış ağımızın gücünü sunuyoruz.

PAZARI ANLAMAK

Tüm alıcılar ve satıcılar en iyi fırsatları bulmak için internet sonuçlarını tarar ve her zaman kıyaslama yaparlar.

OMNIJET, müşterilerine, uçaklarının pazarda nerede yer alması gerektiğine yönelik detaylı bir eksper analiz raporu sunar.

Unutmayın! Bu kritik anda alınacak yanlış bir karar size yüzbinlerce dolara mal olacaktır.

Bu yüzden ani bir karar vermeden önce genel pazar koşulları ve uçağınızın reel kıymeti hakkında detaylı bilgi sahibi olmalısınız.

 

KÜRESEL PAZARLAMA KAMPANYASI

OMNIJET, uçağınız ile ilgili tanıtım materyallerini büyük bir titizlikle hazırlar. Uçağınızın yer aldığı etkileyici satış broşürleri, yine uçağınızın listelendiği en çok satılanlar listesi, video tanıtımı (opsiyonel) ve uçağınızın en muhtemel alıcılarına yönelik hedef yayın e-maillerini içeren tanıtım paketimiz, OMNIJET’in uçağınızın satışına yönelik atmış olduğu ilk adımdır.

PROAKTİF İZLEME VE UZMAN GÖRÜŞÜ

OMNIJET alıcılardan gelen her bir teklif ile ciddi bir şekilde ilgilenir. Alınan tüm ciddi teklifler uçak sahibi ile birlikte değerlendirilir ve menfaatlerinizi koruyacak doğru satış stratejisi belirlenir.

 

OMNIJET SÖZLEŞME YÖNETİMİ HİZMETİ

Yaşamış olduğumuz deneyimler bizlere uçak alım satım süreçlerinde müşterilerimizi potansiyel hukuk davalarından nasıl koruyabileceğimizi en ince ayrıntılarına kadar öğretti. Siz ve ALICI arasında yapılacak OMNIJET Uçak Ticareti Anlaşması, uçak satış sektörü içerisinde en açık biçimde oluşturulmuş, en kapsamlı anlaşmalardan birisidir. Bu anlaşma, satış sürecindeki her durumda müşterilerimizi korumak için hazırlanmıştır. Jet satışındaki 57 yıllık tecrübelerimizin bir ürünü olup, süreç içerisinde karşılaşma ihtimaliniz bulunan tüm sorunlara karşı koruyucu tedbirler içerir.   Beklediğiniz son şey, uçağınızı satmaya çalışırken pahalıya mal olacak bir yanlış anlaşılma ya da daha kötüsü sonu belirsiz bir hukuk davasıdır.

OMNIJET satış yönetim anlayışı, tüm alım/satım aşamaları boyunca, menfaatlerinizin daima en iyi biçimde temsil edilmiş olduğundan emin olmayı amaçlar.

ARACI SEÇİMİNİZ SİZE YA KAZANDIRIR YA DA BİNLERCE DOLAR KAYBETTİRİR

Nasıl uzmanlık isteyen alanlarda herhangi bir muhasebeci, avukat ya da doktor ile çalışmak yerine tecrübesine güvendiğiniz ve yaşanabilecek tüm konularda size doğru çözüm yolunu gösterecek uzmanı arıyorsanız, uçak satışında da doğru partner ile yürümeniz gerekir.

1963’ten beri, hava aracı satış endüstrisinde dünya çapında marka olmayı başarmış OMNIJET, doğruluğa olan bağlılığı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı perspektifiyle sektördeki tartışmasız liderliğini korumaktadır.